Revitalizace domů

V kompletních revitalizacích bytových domů máme mnoho zkušeností a snažíme se klientovi poskytnout kompletní službu od A do Z. Kompletně navrhneme průběh a druh prací, vyřídíme potřebné dokumentace a povolení, obstaráme za Vás všechny dostupné dotace a v případě Vašeho zájmu také celý projekt zrealizujeme.

Revitalizace ve většině případů obsahuje: novou fasádu, výměnu oken, nová střecha, izolace střechy a půdních prostorů, izolace stropů ve sklepení, nové vchodové dveře, chodby a společné prostory, hydroizolace, oprava a výměna balkónů, nové výtahy a vchody do domu.

Pokud zvažujete revitalizaci domu, je potřeba znát hlavní potřeby a očekávání majitelů objektu. Všechny tyto potřeby se snažit efektivním způsobem zahrnout do celého projektu.

Největší přidanou hodnotou a výhodami kompletní revitalizace jsou: vysoká finanční úspora za náklady na energie, vzroste hodnota domu a také bytových jednotek v domě. Dojde také v výrazné vizuální proměně a celkovému vzezření budovy.

stavebni_dodavatele

Veškeré materiály odebíráme od velkých dodavatelů (Weber, Stomix, Caparol, Baumit, Cemix, Kabe), kteří zaručují spokojenost s kvalitou materiálu, my za sebe zaručíme 100% kvalitu odvedených prací a výsledkem bude Vaše maximální spokojenost.

bagr-2

You must be logged in to post a comment