Dotace

 

Státní fond životního prostředí vyhlásil dne 22.10. 2015 již třetí výzvu Nová zelená úsporám. V rámci této výzvy bude přerozděleno zhruba 27 miliard korun získaných z prodeje emisních povolenek . Tyto prostředky jsou zaměřeny na podporu opatření ke snížení energetické náročnosti budov, na podporu efektivního využívání zdroj energie v obytných domech a na podporu výstavby budov s velmi nízkou energetickou náročností.

Pomůžeme Vám s vyřízením dotací.

Finance je možné čerpat na rekonstrukci rodinných domů spojenou se zateplením obálky budovy – výměnou oken a dveří, zateplením obvodových stěn, střechy, stropu, podlahy. (Podporována jsou částečná i komplexní opatření).

Zájemci mohou žádat o dotaci ve výši 50 % částky užité na rekonstrukci. Takže při rekonstrukci v hodnotě 400 000,– Kč máte možnost získat dotaci až 200 000,– Kč zpět.

•   Na výměnu oken

•   Stavba domů nízkoenergetickém nebo pasivním standardu

•   Výměny zdroje vytápění (kotle nebo tepelná čerpadla)

•   Zateplení obálky domu (stěny, střecha, podlahy)

•   Pořízení solárních panelů

•   Pořízení systému nuceného větrání (rekuperace)

V případě, že se rozhodnete spolupracovat s naší firmou a necháte si od nás provést realizaci podporovaných opatření, nemusíte se o nic starat, veškeré doklady týkající se vyřízení dotace zajistíme ZDARMA za Vás.

Jsme Ostravská stavební společnost, která patří mezi nejvýznamnější stavební společnosti v Moravskoslezském kraji, specializujeme se na kompletní rekonstrukce a výstavbu nových rodinných domů v pasivním režimu.

aaa

Naše firma je odborným dodavatelem SFŽP pro získání dotací Zelená úsporám, máme v této oblasti dlouholetou zkušenost a 100 % úspěšnost, spolupracujeme s autorizovanými osobami v projektové i energetické oblasti. Více informací se dozvíte přímo na našem webu www.KPrevital.cz, sekce DOTACE.

V případě zájmu nás kontaktujte
na telefonních číslech : +420 736 454 490, +420 603 720 683,
emailu : info@kprevital.cz nebo nás přímo navštivte v kanceláři na ulici Mozartova 2052/10 v Ostravě – Zábřehu.