Rodinné domy

3-Annual-Survey-Tracks-Builder-Views

Mezi naše činnosti patří také stavba nízkoenergetických zděných rodinných domů na klíč. Typové projekty lze částečně upravit nebo přenechat kompletní zpracování našemu projektantovi, který dům navrhne přesně podle Vašich požadavků, přání a potřeb.

Námi použité materiály na stavbu domu jsou prvotřídní kvality, disponujeme velkým množstvím certifikátů kvality a spolupracujeme s velkými dodavateli (Weber, Stomix, Baumit, Cemix, Kabe), díky tomu se můžete spolehnout na 100% kvalitu dodaných materiálů. Vždy se snažíme vybírat materiál nejvhodnější pro stavbu s ohledem na tepelnou úsporu, zaručující komfort Vašeho bydlení. Pomůžeme Vám s vyřízením všech dokumentů potřebných ke stavebnímu povolení a zajistíme financování Vaší stavby.

Bungalov – stavba přízemního domu Stavby tohoto typu jsou v posledních letech oblíbené zejména díky svým výhodám. Pro mnoho lidí je podstatnou přidanou hodnoutou absence schodů a možný snadný bezbariérový přístup do celého domu. Výhodou takového přízemního domu je také úspornost spojená s absencí dalšího patra, efektivnější a rychlejší je díky tomu vytápění a také celkový průtok teplé vody domem. V případě zájmu klienta, je možné bungalov postavit se konstrukcí a stropem připraveným pro stavbu dalšího patra v příštích letech.

Dvoupatrový rodinný dům
Pokud potřebujete více místa nebo je Váš pozemek umístěn ve svahu a je zde méně použitelného místa ke stavění, je vhodné zvolit dvoupatrový dům. Samozřejmě finální rozhodnutí je vždy na klientovi a jeho přání, s případným ohledem na doporučení architekta. Pokud zvažujete stavbu rodinného domu, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Home-Green-Technology

Naše služby nabízíme kompletně a vyřídíme za Vás vše potřebné. Obstaráme vše potřebné ke stavbě: architektonické studie, projekty, kompletní dokumentace, veškeré stavební povolení. Pomůžeme Vám také s vyřízením dotací a projekt dotáhnem až po finální zkolaudování stavby a předání klíčů od Vašeho nového rodinného domu.

  • vyřízení energetického auditu, vč. průkazu

  • zajištení projektové dokumentace

  • vyřízení výhodného financování

  • obstaráme všechna potřebná stavební povolení

  • kompletní realizace, až po finální předání klíčů

 

 

You must be logged in to post a comment