Žaluzie

Montáž celostínících žaluzií

Celostínící (tzv. domykavé) žaluzie je mezi zákazníky oblíbený typ horizontálních žaluzií, který se vyznačuje větší schopností stínění. Tato schopnost je zajištěna jiným umístěním otvorů na lamele.
Excentricky vystřiženými otvory prochází textilní páska a vodící struny. Tyto průřezy jsou raženy ve spodní třetině lamely a při naklonění lamel zůstávají ukryty, tzn., že žaluzie působí celistvým dojmem bez jakýchkoliv otvorů.

asdfghjkl

Lamely dodáváme v mnoha barevných odstínech. Ovládání i údržba jsou díky novodobým technologiím velmi jednoduchou a časově nenáročnou záležitostí. Sami si tedy můžete regulovat řetízkem množství světla, které si do místnosti pustíte. Žaluzie montujeme do všech nových i starších typů plastových a dřevěných oken. Prodáváme a montujeme se zárukou všechny žaluzie. Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů,rodinných domů ale i kanceláří či lékařských ordinací. V současnosti nabízíme tři typy interiérových žaluzií, všechny samozřejmě i v imitaci dřeva.

bbbbbbbbbb

Meziskelní žaluzie

Meziskelní žaluzie, jak vyplývá z názvu, se montují mezi skla starších typů dřevěných nebo kastlových oken. Vytahování lamel je prováděno pomocí silonové šňůrky, naklápění pak pomocí otočné tyče,která je upevněna na rámu okna.

Klasické žaluzie

Konstrukce této žaluzie je podobná jako u předchozího typu, pouze přibyla brzda, která umožňuje nastavení lamel v libovolné výši bez nutnosti aretace šňůrky okolo plastového kolečka. Tyto žaluzie se montují do okenního rámu zevnitř místnosti, takže k jejich eventuelní údržbě není potřeba rozevírat okno.

Žaluzie Profiline

Žaluzie PROFILINE nejsou pouze klasickými interiérovými žaluziemi doplněnými o horní krycí profil. Jedná se o špičkový výrobek, který svým vzhledem a funkčností splňuje požadavky na zastínění dnešních moderních plastových a Euro oken. Nabízí veškerý komfort jednoduchého ovládání, snadné instalace a údržby bez nutnosti demontáže. Nastavení žaluzie v jakékoliv poloze je možné díky aretačnímu úchytu řetízku umístěném ve spodní části okna. Žaluzie PROFILINE zhledem plně odpovídají modernímu pojetí okna. Díky kvalitním komponentům a dokonale ukrytým upevňovacím konstrukcím vytváří okno a žaluzie dokonalý soulad jak vzhledový, tak funkční.

Vertikální žaluzie

Dnes jsou samozřejmostí nových domů i moderních domácností. S vertikálními látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnoha prosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky. Pokud se jedná o obývací pokoj, kuchyň, koupelnu či ložnici,výběr látek je dosti rozsáhlý, aby při vysoké kvalitě a široké barevné škále uspokojil Vaše přání. I pro Vaši pracovnu, přijímací kancelář, či jinou místnost zcela jistě najdeme řešení. Ovládání žaluzií je standardně ruční, ale je samozřejmě možné i elektrické, kdy motor je řízen buď spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Žaluzie se vyrábí v pravoúhlých tvarech ( čtverec, obdélník ), do šikmin, ale jsou možné rovněž horizontální a vertikální oblouky včetně kombinace těchto tvarů.

Servis a opravy stínící techniky
Provádíme záruční a pozáruční servis námi dodávaných výrobků. Výrobky jiných dodavatelů neopravujeme, pouze u horizontálních žaluzií je možná výměna řetízku nebo vodících strun po jejích mechanickém poškození. U rozpadajícího se plastu (konec životnosti žaluzie) není oprava možná.
K zastiňovací technice patří i bez pochyb i markýzy a stříšky pro terasy, vchody a místnosti. V případě Vašeho zájmu se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

You must be logged in to post a comment