Nová zelená úsporám na veletrhu FOR PASIV

Nová zelená úsporám na veletrhu FOR PASIV

Led 30, 17
Petr Hájek
, , , , , , , , , , , ,
no comments

Veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb můžete navštívit od 9. do 11. února 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na stánku Státního fondu životního prostředí ČR se dozvíte informace o aktuálních dotačních možnostech, zaměřených na úspory energií v rodinných a bytových domech, které nabízí program Nová zelená úsporám.

Stavíte či rekonstruujete? Přijďte se zeptat, na jaká opatření můžete získat finanční podporu a jak o ni správně požádat. Náš stánek najdete v hale č. 5 – expozice číslo 5B13. Odpovíme na všechny vaše dotazy a poradíme vám!

Volnou vstupenku na veletrh si můžete stáhnout elektronicky

DOPROVODNÝ PROGRAM:

Pátek – 10. 2. 2017 (16:45-18:00 hodin) a Sobota – 11. 2. 2017 (12:00-13:15 hodin)

Přednáška: Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci…
… o výhodnou dotaci z programu Nová zelená úsporám na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů. Přijďte si poslechnout, jak velkou dotaci můžete získat. Na reálných příkladech Vám dokážeme, že to má smysl a že získat podporu není tak obtížné, jak se někdy tvrdí.

Místo konání: Hala 5, přednáškový sál 5 (plán výstaviště)

Vstup: zdarma v rámci vstupenky na veletrh

Více informací o veletrhu najdete zde

Soutěž Pasivní dům 2016

Společně se zahájením veletrhu proběhne slavnostní vyhlášení soutěže Pasivní dům 2016.

O titul Pasivní dům 2016 se utká třináct staveb z celé České republiky, z nichž dvanáct bylo postaveno s dotací z programu Nová zelená úsporám. O vítězi rozhodne veřejnost prostřednictvím hlasování na internetu. Soutěž organizuje Centrum pasivního domu za podpory společnosti ABF, a. s. a Státního fondu životního prostředí České republiky.

Do letošního ročníku se přihlásilo 53 originálních energeticky šetrných staveb. Odborná porota z nich vybrala třináctku nejlepších, ze kterých hlasováním veřejnosti vzejde vítěz Ceny veřejnosti, kterou předá ředitel Státního fondu životního prostředí ČR Petr Valdman.

Zdroj: www.novazelenausporam.cz

You must be logged in to post a comment